Piri Paşa Mah. Kumbarahane Cd. No: 36 Kayacıoğlu İş Merkezi 34445 Beyoğlu/İstanbul - Türkiye
trende

NEDEN BEZ ÇANTA?

26.06.2019
35
NEDEN BEZ ÇANTA?

Markete, pazara  veya alışveriş merkezinize gittiğinizde, yanınıza mutlaka tekrar kullanabileceğiniz bir bez çanta alın! Çevre bunun için size teşekkür edecek. Çünkü plastik poşet kirliliği insanlığın büyüyen  problemlerinden biridir. ABD’de her yıl 100 milyardan fazla plastik poşet kullanıyor; kişi başına ortalama 300 torba veya hane başına 1.500 torba ve sadece% 1 ila% 3’ü geri dönüştürülebiliyor!

Dünyada her yıl 1 trilyon plastik torba kullanılıyor. Plastik bir poşet üretmek çevreye zararlıdır ve plastik bir poşetin atılması ve geri dönüştürülmemesi çevreye zararlıdır. Bazı plastik torbalar, yüzlerce yıl doğal çevrede kaybolmadan durabilir.

Dahası, plastik torbalar her yıl yaklaşık olarak 100 deniz hayvanını öldürür ve buna rağmen bir plastik torba atılmadan önce ortalama olarak sadece 10-12 dakika kullanılır. Bu nedenle plastik poşet kullanımımızı sınırlamak çok önemlidir.

Plastik torbalarınızı yeniden kullanılabilir bir ham bez çanta ile değiştirebilirsiniz. Organik malzemelerden yapılmış, tekrar kullanılabilir bir bez alışveriş çantası, uzun süre ekolojik suçluluktan uzak durmanızı sağlar, eğer onunla ilgilenir ve evde unutmazsanız.

Yeniden kullanılabilir alışveriş çantalarının bir diğer büyük avantajı da özelleştirilebilmeleridir. Bu tür çantaları, dilediğiniz şekilde nakış veya baskıyla kişiselleştirebilirsiniz. Bunları ayrıca, hepsine sahip olan insanlar için unutulmaz hediyeler veya işiniz için pratik promosyon çantalar haline getirebilirsiniz. Daha fazla fikir için %100 pamuklu ham bez çanta ve organik pamuklu bez çanta seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz..

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: