Piri Paşa Mah. Kumbarahane Cd. No: 36 Kayacıoğlu İş Merkezi 34445 Beyoğlu/İstanbul - Türkiyem
trenru

Cüzdan Çanta

Anasayfa » Cüzdan Çanta

Bu çanta modelimizde sizlere hem bir çanta hem bir cüzdan sunuyoruz.

Şekildeki gibi bir cüzdan görünümünde olan cüzdan çantamız, içine para, anahtar, kalem ve notlarınızı koyabileceğiniz fermuarlı bir cebe sahip. Kadınlar için oldukça kolaylık sağlayacak şekilde pazar alışverişlerine giderken taşıyabilecekleri küçük ve hafif olan bu çanta günlük alışverişleri kolay hale getiriyor.

Ön kısmına ise istediğiniz tasarımı bastırarak müşterilerinize dağıtabileceğiniz bu cüzdan çantası ile çantanın kullanıldığı her alanda markanız ve firmanızın reklamını kolayca ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz. 

Cüzdan çanta katlanabilir olduğundan boyutları küçülmekte ve taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Açılınca ise ortalama bir pazar alışverişini içine alacak kadar büyümektedir. İstenilen ölçülerde yapılabildiği için bu büyüklük ayarlanabilmektedir. 

Evde ve arabanızda cüzdan çantadan en az  bir tane bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Günlük hayatta marketlerde, avmlerde kullanabileceğiniz bu ufak ama işlevsel çanta ile çantanız ihtiyaç halinde hemen yanınızda! Çantaya ihtiyacınız olduğu anda fermuarını açmanız yeterli. Çanta haline geldikten sonra bile küçük cebinde yine paranız, anahtar ve diğer eşyalarınız kalabilir. Çanta iki ceplidir. Birisi büyük çantanın olduğu kısım. Diğeri ise cüzdan kısmı. İkisi de fermuarlı ve açılıp kapatılabilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: