Piri Paşa Mah. Kumbarahane Cd. No: 36 Kayacıoğlu İş Merkezi 34445 Beyoğlu/İstanbul - Türkiyem
trenru

Ham Bez Çanta

Anasayfa » Ham Bez Çanta

Ham maddesinin pamuk olması nedeniyle geri dönüşüme uygun olan bez çantalar doğayla tamamen dosttur. Yaşam çevremize zarar vermeyecek geri dönüşüme uygun materyalleri kullanmak tüm toplumun sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürmesi için önemlidir. Ayrıca %100 doğal su bazlı boyaların kullanıldığı bez çantalarda herhangi türden bir kimyasal kullanılmadığı için insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır.

İçinde bulunduğumuz yüzyılda doğal kaynaklarının hızla yok olduğu, çevre kirliliğinin her geçen gün arttığı dünya, kendi kendini yok ettiğinin geç de olsa farkına varmıştır. Bu farkındalığın neticesinde deülkeler hızla plastik kullanımını kısıtlayıcı ve hatta yasaklayıcı çeşitli tedbirler almışlardır. Bunlardan biri de plastik torbaların kullanımının yasaklanmasıdır. Bu sayede çok kısa bir süre içinde büyük bir oranda kirliliğin azaldığı gözlemlenmiştir.

Plastik materyallerinin çevreyi uğrattığı zarar, bunun yanında kağıt ürünlerin çok fazla kullanılması nedeniyle her yıl yüzbinlerce ağacın yok olması insanlığı poşet ve torba kullanımında doğal materyallere yönlendirmiştir. %100 pamuktan üretilen ham bez çantalar birden çok kez kullanılmaları ve doğal çevreye herhangi bir zararı olmamaları tercih edilmelerindeki en önemli nedendir.

Emprime baskı, serigraf baskı, ofset baskı ve dijital baskı gibi bir çok baskı seçeneği olan bez çantalar promosyon sektöründe de kendine önemli bir yer bulmaktadır. Kullanım çeşitliliğinin oldukça fazla olması nedeniyle farklı model, ebat ve renkte üretilmektedir. Markaların taşınabilir reklam panoları olan uzun ömürlü bez torbalar, konferans, seminer  ve fuarların da şimdiden vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Doğal çevremizin korunmasında önemli bir rolü bulunan bez çantalara uygulanan logo vb. baskılar ile firmanızın imajını yükseltebilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Çınar Bez Çanta olarak sektördeki tecrübemiz ile her türlü bez çanta, ham bez çanta, promosyon çanta, laminasyonlu çanta, ipli bez sırt çantası çeşitliliğimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: