Piri Paşa Mah. Kumbarahane Cd. No: 36 Kayacıoğlu İş Merkezi 34445 Beyoğlu/İstanbul - Türkiyem
trenru

Laminasyonlu Çanta

Anasayfa » Laminasyonlu Çanta

Laminasyon Çanta – Yüksek kaliteli mat veya parlak laminasyon çantalar fuarlar, firma ve kooperatifler, butik ve organizasyonlar için kullanılmaktadır. Müşterilerinize sade bir reklamla ulaşmaktansa onlara lamine çantalar dağıtabilirsiniz. Mat veya parlak baskı ile lamine çantalarımız lüks ve canlı bir görünüme sahiptir. Lamimasyon çantanın iki tarafına da 4 renge kadar şirketinizin logosu ve sanatsal çalışmanızın grafiğini baskı yaptırabilirsiniz.

Ürünlerinizi Birinci Sınıf Etkileyici Bir Görünüme Sahip Olan Laminasyon Çantalar ile Ambalajlayın!

Şık görünümlü lamine çantalar ürünlerinize ayrıcalık katar ve müşterilerinizin yüzünü güldürür. Mat ve canlı renklerin tercih edilerek basıldığı laminasyon çantalar hediye, mücevher, tasarım ürünleri ve parakende için idealdir. Ayrıcı fuar gibi organizasyonlarda da kullanılabilir. Dış kısmının parlak bir görünüme sahip olması butik ve kuyumcu müşterileri tarafından da olumlu karşılanmaktadır. Kaliteli ve parlak bir görünüme sahip bu çantalar saplı olduğundan kolay taşınmaktadır.

Yüksek Kalite

Tasarımdan baskı aşamasına kadar çantalarımızın en iyi kalitede olması için özen gösteriyoruz. Çanta pazarındaki en uygun fiyatları vererek sizlere hızlı bir temin süreci sunuyoruz. Bağımsız bir çanta firması olarak her zaman gelişmeye açık ve profesyonel olarak çalışıyoruz.

Seçilebilir Olmak

Çanta üretiminde yeni girişimler deneyerek bu pazarda öncü olmayı arzuluyoruz. Çanta sektörünün geleceği daha iyi koruma sağlayan ve varlığı ile iyi bir sunum yapabilmeyi başaran çantalara doğru ilerlemekte. Laminasyon çanta diğer çantalara göre daha fotojenik ve daha dayanıklı olduğundan öncelik sırasını lamine çantaya vermenizi tavsiye ederiz. İstediğiniz renklerde baskı alabileceğiniz laminasyon çantalar çantayı dış etkilere karşı korur. Havanın nem ve sıcaklık etkisine karşı en iyi ambalajlama ürünlerinden birisi laminasyon çantalardır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: