Piri Paşa Mah. Kumbarahane Cd. No: 36 Kayacıoğlu İş Merkezi 34445 Beyoğlu/İstanbul - Türkiyem
trenru

Bez Kese / Bes Torba

Anasayfa » Bez Kese / Bes Torba

Ülkemizde 50 milyonu aşkın yetişkin bulunuyor ve bu insanlar günlük hayatlarında bir şeyler taşımak için torba, kese ya da çanta kullanıyorlar. En fazla alışveriş yaparken ihtiyaç duyulan bu ürünler tüketim toplumunun en temel ihtiyaçlarından biri. Bez kese, bez torba veya bez poşet. Günlük hayatta kullanılagelen bu ürünler bildiğimiz bez çantalardan biraz daha küçük boyutta ve farklı amaçlar için kullanılmaktadır.

Bez kese, bez torba & bez poşet;

+Kalitelidir, yıllarca kullanılabilir. +Anti bakteriyel ve geri dönüşümlü malzemeden üretilir, doğaya zarar vermez. +Üzerlerine yapılan baskı işleminde sağlığa zararı olmayan boyalar seçilir.

+Bez torba dayanıklıdır, kilolarca ağırlığı taşıyabilir. Karton ve naylon torbalar gibi yırtılıp aşınmaz, kopmaz. +Bez kese, bez torba üzerine sosyal sorumluluk projelerinden ürün tasarımlarına dek dilediğiniz baskıyı özgürce çizip uygulatabilirsiniz. +Bez torbanın sapının uzunluğunu ihtiyacınıza göre kendiniz belirleyebilirsiniz.

+Bez torba, bez çanta veya bez kese içini göstermez. Böylece aldığınız ürünlerin insanlar tarafından bilinmesini, görülmesini istemiyorsanız bezden yapılmış bu torbalar tam size göre! +Tercihinize göre üzerine minik cep ekletebilirsiniz. +Uzun ömürlü ve tekrar kullanılabilir oldukları için pazarlama konusunda çok avantajlıdırlar. Bir kullanım sonucu çöpe atılan naylon torbalardan farklı olarak her kullanımda işinizi yükseltmenize fayda sağlar. Daha büyük ebatlı bir çantaya mı ihtiyacınız var ? Burayı tıklayın !

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: