Piri Paşa Mah. Kumbarahane Cd. No: 36 Kayacıoğlu İş Merkezi 34445 Beyoğlu/İstanbul - Türkiyem
trenru

Promosyon Çanta Modelleri

Anasayfa » Promosyon Çanta Modelleri

Promosyon çanta ile kısa sürede, işinizi etkili bir biçimde pazarlamak ister misiniz ?

O halde şu günlerde iş sektöründe çok önemli bir etkiye sahip olan promosyon çantaları tavsiye ediyoruz. Doğru bir ürün ile herşey mümkündür. Bu yüzden size pazarda en fazla pazarlama başarısını getirecek ürünü tanımanız için Çınar Bez Çanta promosyon çantalarına bir göz atın. Daha fazla bilgi için aşağıdaki makalemizi okuyun ve size pazarda en iyi sonuçları almanızı sağlayacak doğru çantayı tercih etmenize yardımcı olalım.

Promosyon Çanta Nedir ?

Promosyon çanta, firmaların ve organizasyonların ürün tanıtımı veya promosyon ürünlerini müşteri kitlesine ulaştırmada çok etkili bir tanıtım aracıdır. Verdiğiniz hizmet veya ürününüzün tutarı binlerce TL olsa bile insanlar için satın alması kolay ve ucuz bir ürün ile kendi reklamınızı vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Bilindiği gibi promosyon çanta vermeyi gerekli kılan işler var. Örneğin süpermarket gibi insanların sıklıkla alışveriş yaptığı dükkanlarda satın alınan ürünlerin taşınması için promosyonçantalar kullanılır. İnsanlar aldıkları ürünleri taşırken çantalarının o ürünü hatasız bir şekilde taşımasını beklerler. Bundan dolayı çevreyi düşünen insanlar geri dönüşümlü dayanıklı bez çantaları tercih etmektedir.

Bir Çantadan Daha Fazlası

Promosyon çanta bir reklam aracı olarak işiniz için çok etkili olabilir. Bir üniversite öğrencisine fuarda dağıttığınız, üzerinde büyük bir logonuzun olduğu bir çanta buna örnek olabilir. O öğrenci kitaplarını çantasıyla taşıdığında üniversitede bulunan binlerce öğrenci sürekli etkileşim içinde oldukları için o çanta ile firmanızın bir ayağı o üniversiteye kadar ulaşmış olur. Öğrenci bir halk kütüphanesine gittiğinde veya bir restoranda yemek yediğinde ve yine oradaki insanlar çantayı ve firmanızın logosunu görüp sizden kolayca haberdar olur. Bu pazarlamayı çok kolaylaştıran etkili bir yöntemdir. Şimdi bu çanta ile pazarda nasıl kendi işinizi öne çıkarabilirsiniz ? 4 farklı yol ile açıklayalım :

1- Çevre Dostu Çanta Olarak Dağıtmak: Çevre dostu çantalar promosyon olarak dağıtılabilen ucuz ve markanızın değerini artıracak, müşterilerinizi memnun edecek bir reklam aracıdır. Promosyon çantalarınıza logonuzu ekleyerek dağıtabilirsiniz.

2- Çantanızı seyahat çantanız yapın! Çantalar çok farklı amaçlarla kullanılır ancak seyahat çantası olarak kullanılan bir çanta firmanızı çok sayıda insana duyurabilir. İnsanların sizin firmanıza daha farklı yaklaştığını göreceksiniz.

3- Büyük bir logo tasarlayın: İnsanların çantaya uzaktan baksa dahi sizi kolayca fark edebilmeleri için tasarımda büyük bir logoya yer verin. Bu açıdan büyük logolar pazarlamada daha etkilidir.

4- Tekrar kullanılabilir Çanta kullanın: İnsanlar naylon poşetleri kullandıktan sonra çoğu zaman çöpe atarlar. Kağıt çanta için de kolay bozulduğundan durum bu şekildedir. Siz işinizi yükseltmek için kaliteli ve geri dönüşümlü bez çanta kullanın. Unutmayın ki tekrar kullanılabilen promosyon çantalarımız her kullanıldığında yeni insanlara ulaşır ve işinizi yükseltirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: