Piri Paşa Mah. Kumbarahane Cd. No: 36 Kayacıoğlu İş Merkezi 34445 Beyoğlu/İstanbul - Türkiyem
trenru

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Çınar Bez Çanta A.Ş , reklam, tanıtım, ambalaj ve promosyon alanlarında doğaya zarar vermeyen ürünler üretmeyi ilke edinerek faaliyetlerini ilk günden beri sürdürmektedir.

8.000.000’luk üretim kapasitesini her geçen gün arttırmakta ve müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevap vermektedir. Üretim atölyelerinde çağın gerektirdiği yüksek teknoloji ürünü makinaları kullanarak yüksek katma değer sağlayan ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Kağıt, ambalaj ve poşet ürünlerinin her yıl milyonlarca ağacın yok olmasıyla doğal çevreye verdiği zarar ve plastik ürünlerinin yol açtığı çevre kirliliği düşünüldüğünde, Çınar Bez Çanta A.Ş faaliyet göstermiş olduğu sektör itibariyle doğal çevrenin korunmasında önemli bir rol oynamaktadır. Kağıt ve plastik poşet kullanımının kısıtlanması ile bünyesinde ham bez çanta, tela çanta, nonwoven çanta, ip büzgülü sırt çantası, fuar çantası, plaj çantası ve promosyon çantaları üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun yanında ham bez ve tela kumaştan farklılaştırılmış ve yenilikçi ürünler de üretmektedir.

Üretim atölyelerinde çağın gerektirdiği yüksek teknoloji ürünü makinaları kullanarak yüksek katma değer sağlayan ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Vizyon

Doğal ambalaj ürünlerini tüm kullanım alanlarında tek alternatif olmasını sağlamak.Ürün ve üretim kalitesi ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak,

Misyon

Doğal çevreye zarar vermeyen, kaliteli, yenilikçi ve farklılaştırılmış ürünler ile içinde yaşadığımız topluma fayda sağlayan kalıcı ürünler üretmek, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kalarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: